Agriturismo La Corte del Lupo bevindt zich temidden van de glooiende heuvels aan de voet van het Regionaal Park Monte Subasio, omgeven door groen en rust.
Het ligt centraal en dicht bij de belangrijkste uitvalswegen. Een ideaal punt om de mooitse plekjes van Umbrië te bezoeken zoals Spello, Bevagna, Trevi, Montefalco, Assisi, Gubbio, Todi, Spoleto, Perugia, Deruta, die bekend staan om hun kunst of om één van de locale specialiteiten te proeven.
Het gebouw is volledig uit stenen opgetrokken en die dateert uit het begin van 1900. Het is volledig gerestaureerd en in oorspronkelijke stijl terug gebracht. Het biedt comfortabele kamers met 2 tot 5 bedden, panoramische balkons, tegelvloeren, sobere maar warme inrichting en een grote eigen badkamer.
Het zwembad, omringd door eiken en fruitbomen, is ideaal om heerlijk tot rust te komen. Onze gasten kunnen gebruik maken dan de jeux des boules en WiFi verbinding, de ontspannings- en leesruimte terwijl er in de omgeving wandel- en mountainbikeroutes, paardrijden, ezeltochten, tennisbanen, golfbanen en nog veel meer te doen is.
Het warme en gastvrije restaurant heeft streekgerechten en vegetarische gerechten waarbij gebruik wordt gemaakt van oorspronkeleijk seizoensgebonden produkten. De pasta wordt altijd met de hand gemaakt, evenals taarten, gebak en jam. De groenten komen uit onze tuin en vlees, vleeswaren en kazen komen uitsluitend uit naburige boerderijen die we persoonlijk kennen en wie we vertrouwen
La Corte del Lupo is ontstaan door vorm te geven aan onze wensen: we willen graag een plaats creeren die zowel iets te bieden heeft aan de uitwendige als inwendige mens, repect tonen aan de aarde en zijn vruchten, zorg nemen voor de mensen op zo'n manier dat zij zich verwelkomd voelen en niet alleen ontvangen.
La Corte del Lupo wil ook concreet iets te bieden hebben aan de natuur door veel aandacht te schenken aan alles dat met ecologie te maken heeft en de impact op het terrein rondom ons gebouw als ook de impact van onze gasten.
Twijfel niet om contact op te nemen over welke vraag dan ook.








