Cultuur, arena di Verona Natuur, Capri Cultuur, carnevale in Venetie Kunst, Fontana di Trevi in Rome Gastronomie Natuur, Portofino Natuur, Dolomiten Sport, snowboarding Natuur, Toscane Enologie, wijnen
Ca gialla di roberto montanari
Soort: Appartement
Thema: Zee
Plaats: Levanto (Liguria)
Adres: Gallona Frazione
Huisdieren: Welkom
Faciliteiten: wasmachine
Zwembad: Nee
Afstand strand: < 2.0 km.
Afstand inkopen: < 2.0 km.
Prijs p/week laag seizoen: 350.00
Prijs p/week midden seizoen: 400.00
Prijs p/week hoog seizoen: 500.00
Aantal slaapplaatsen: 7
Bedlinnen: incl.
Badlinnen: incl.
Kosten eindschoonmaak: incl.
Eigen parkeerplaats: Ja
Algemene omschrijving:

Comfortabel appartement voor 5 volwassenen en 2 kinderen, gelegen in een rustige villa. Geheel vrijstaand met eigen grond-en olijfgaarden rondom met gedeeltelijk uitzicht op een kleine vallei. Het is zonnig gelegen met parkeerplaats op eigen terrein welke kan worden afgesloten met een hek. Hier is ruimte voor 3 auto's. 


Via een kleine trap bereikt u uw appartement met ruim balkon op de eerste verdieping.
Ingang met ruim terras, voorzien van parasol en verschuifbaar zonnegordijn, geventileerd met tafel en tuinstoelen en wasrekje.


Woonkamer met vierkante eettafel welke uit te trekken is naar een formaat voor 8 á 10 personen. Slaapbank waar lichte mensen of kinderen op kunnen slapen, TV, ruime kast.
Een kleine gang die leidt naar de keuken met grote koelkast, oven, gaskookplaat, ruime ladekasten, volledig ingericht met pannen, borden, e.d. U heeft vanaf de keuken rechtstreeks toegang tot het terras.
Grote slaapkamer voor 2 personen, met een brede hoge vierseizoenen kast, twee stoelen en nachtkastjes
Een kamer met 2 bedden welke uit te breiden zijn naarcomfortabele eenpersoonsbedden. Hier ook weer een grote kledingkast.
Een wasruimte met o.a. strijkplank, strijkijzer en bosch-wasmachine.
Middelgrote badkamer met wastafel, toilet, bidet, douchecabine.

Warm water, gas en electra zijn bij de prijs inbegrepen.
In de winter en voor/najaar wordt de verwarming apart berekend d.m.v. de meterstand bij aankomst en vertrek.

ATC-bushalte in de buurt van de villa. 's Zomers vertrekt er iedere ochtend 5 maal een bus. 
U heeft 3 fietsen tot uw beschikking.

Klik om meer info over adverteren.

PINKA

Safiorida

Makelaar Online CMS